Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /var/www/data1/S2-142/skisiklos.hu/libraries/joomla/string/string.php on line 28

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in /var/www/data1/S2-142/skisiklos.hu/libraries/joomla/string/string.php on line 29

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in /var/www/data1/S2-142/skisiklos.hu/libraries/joomla/string/string.php on line 30
 A Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola hivatalos honlapja - A Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola hivatalos honlapja

Lezajlott iskolánkban az első pedagógus-minősítő vizsga

Április végén zajlott iskolánkban az első pedagógus-minősítő vizsga, amelyen Ignatyev Szergej testnevelő kollégánk vett részt.

A vizsga sikeres volt, a vizsgáztatók dicsérő szavakkal méltatták a tanár úr és a diákok munkáját.

Az egyik csoport, aki a bemutató órán részt vett, kilencedik osztályos fiúkból állt. Az ő kifogástalan teljesítményüknek is köszönhető, hogy az óra nagyon jól sikerült. Ezen diákok nagy része helybeli, siklósi gyermek, ami az általános iskolai kollégák munkáját is dicséri.

A most zajló és a már befejeződött érettségi vizsgák eredményei azt mutatják, hogy sok tehetséges siklósi gyermek a gimnázium adta lehetőségek kihasználásával, lelkiismeretes, magas színvonalon tanító tanáraik segítségével továbbfejlesztheti képességeit, megmutathatja tehetségét és könnyebben találhat boldogulást az életben.

Ezek az eredmények is egyértelműen azt bizonyítják, hogy a szülők és törekvő, tehetséges gyermekeik érdekében szükség van iskolánkra.