Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /var/www/data1/S2-142/skisiklos.hu/libraries/joomla/string/string.php on line 28

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.input_encoding is deprecated in /var/www/data1/S2-142/skisiklos.hu/libraries/joomla/string/string.php on line 29

Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.output_encoding is deprecated in /var/www/data1/S2-142/skisiklos.hu/libraries/joomla/string/string.php on line 30
 A Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola hivatalos honlapja - A Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola hivatalos honlapja

Táncsics Kupa Magyar Verseny 2015 eredményei

A Táncsics Kupa Magyar Verseny eredményei az alábbi táblázatokban találhatóak meg. Gratulálunk minden résztvevőnek!

  Iskolai sorrend 5. 6. 7. 8. össz
1. Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 52 86,5 81 83 302,5
2. Kanizsai Dorottya Általános Iskola 64 78,4 76,5 72 290,9
3. Batthyány Kázmér Általános Iskola 52 76,5 53,5 73 255
4. Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 60 61 60 64 245
5. Szalántai Általános Iskola 45 42 60,5 72,5 220
6. Sztárai Mihály Református Általános Iskola 61 0 64,5 0 125,5
7. Magyarbólyi Nyelvoktató Általános Iskola 0 0 53 44 97
8. Kémes 25 0 0 44 69

 

5. évfolyam  
1. Kanizsai Dorottya Általános Iskola 64
2. Sztárai Mihály Református Általános Iskola 61
3. Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 60
4. Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 52
4. Batthyány Kázmér Általános Iskola 52
5. Szalántai Általános Iskola 45
6. Kémes 25
     
6. évfolyam  
1. Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 86,5
2. Kanizsai Dorottya Általános Iskola 78,4
3. Batthyány Kázmér Általános Iskola 76,5
4. Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 61
5. Szalántai Általános Iskola 42
     
7. évfolyam  
1. Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 81
2. Kanizsai Dorottya Általános Iskola 76,5
3. Sztárai Mihály Református Általános Iskola 64,5
4. Szalántai Általános Iskola 60,5
5. Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 60
6. Batthyány Kázmér Általános Iskola 53,5
7. Magyarbólyi Nyelvoktató Általános Iskola 53
     
8. évfolyam  
1. Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 83
2. Batthyány Kázmér Általános Iskola 73
3. Szalántai Általános Iskola 72,5
4. Kanizsai Dorottya Általános Iskola 72
5. Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 64
6. Magyarbólyi Nyelvoktató Általános Iskola 44
6. Kémes 44

 

Egyéni verseny

5. évfolyam    
  Név Iskola Pontszám
1. Nádasi Viola Sztárai Mihály Református Általános Iskola 35
2. Burány Emilía Kanizsai Dorottya Általános Iskola 32
2. Kormány Péter Kanizsai Dorottya Általános Iskola 32
3. Boros János Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 31
4. Dózsa Petronella Szalántai Általános Iskola 29
4. Dudás Viktor Batthyány Kázmér Általános iskola 29
4. Wimmer Anett Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 29
5. Herke Bálint Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 28
6. Jovánovics Henrietta Sztárai Mihály Református Általános Iskola 26
7. Kamanczi Doroti Kémes 25
8. Kővári Laura Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 24
9. Szabó Gréta Batthyány Kázmér Általános iskola 23
10. Nagy Viktória Szalántai Általános Iskola 16

 

6. évfolyam    
  Név Iskola Pontszám
1. Tegzes Kata Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 44
2. Kati Linda Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 42,5
3. Fodor Evelin Kanizsai Dorottya Általános Iskola 41,4
4. Márton Csenge Batthyány Kázmér Általános Iskola 39,5
5. Nagyváradi Mátyás Kanizsai Dorottya Általános Iskola 37
5. Kovács Kitti Bíborka Batthyány Kázmér Általános Iskola 37
5. Illés Léna Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 37
6. Takács Réka Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 24
7. Rendes Dorottya Szalántai Általános Iskola 22,5
8. Kohut Dominik Szalántai Általános Iskola 19,5

 

7. évfolyam    
  Név Iskola Pontszám
1. Molnár Glória Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 43
2. Ortnel Kitti Kanizsai Dorottya Általános Iskola 42,5
3. Takár Anada Szalántai Általános Iskola 38,5
4. Bognár Lilla Éva Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 38
5. Bányai Leonetta Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 37,5
6. Kovács Anna Sztárai Mihály Református Általános Iskola 36,5
7. Nehr Nikol Kanizsai Dorottya Általános Iskola 34
8. Csucsi Hiláriusz Szofron Magyarbólyi Nyelvoktató Általános Iskola 30
9. Mészáros Noémi Batthyány Kázmér Általános Iskola 29
10. Csucsi Kyra Sztárai Mihály Református Általános Iskola 28
11. Szabó Bertalan Batthyány Kázmér Általános Iskola 24,5
12. Lendvai Áron Magyarbólyi Nyelvoktató Általános Iskola 23
13. Rasztik Noémi Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 22,5
14. Krizsics Erik Szalántai Általános Iskola 22

 

8. évfolyam    
  Név Iskola Pontszám
1. Muzsek Kristóf Magyarbólyi Nyelvoktató Általános Iskola 44
1. Balog Lóránd Kémes 44
2. Császár Laura Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 42,5
3. Fekete Krisztina Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 40,5
4. Tóth Szilárd Kanizsai Dorottya Általános Iskola 38
5. Izsgum Kitti Szalántai Általános Iskola 37
5. Bátki Hanna Batthyány Kázmér Általános Iskola 37
6. Miczek Krisztina Batthyány Kázmér Általános Iskola 36
7. Szomor Márk Szalántai Általános Iskola 35,5
7. Szabó Nikolett Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti iskola 35,5
8. Gajnok Liliána Kanizsai Dorottya Általános Iskola 34
9. László Réka Beremendi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti iskola 28,5